Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları günümüzde halen devlet tekelinde bulunan kuruluşlardan birisidir. TCDD işçi alımı, 2013 TCDD personel alımı ve 2013 TCDD memur alımı hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında bulunmaktadır. Sizlerde böyle köklü bir kuruluşta çalışmak istorsanız verdiğimiz bilgileri dikkatlice okuyunuz.

TCDD işçi personel memur alımı 2013

Sizlerinde bildiği gibi TCDD hızlı trenleri aktif edebilmek adına yaklaşık 1 yıldan beri ray sistemlerinde değişiklik yapmaktadır. 2013 yılı içerisinde çalışmalarını hızlandırmak ve ray sistemini aktif edebilmek adına TCDD çok sayıda işçi memur ve personel alımı yapacak.

TCDD alacağı personellerin büyük bölümü demir yolu bakım ve onarımında çalıştırmayı düşünmektedir. Ayrıca bilet satışlarında değerlendirilmek üzere eleman alımı da yapılacaktır. Bu elemanların büyük bölümü geçici işçi olarak alınacaktır. 657 memur alım sayısının çok düşük olması bekleniyor.

TCDD, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetleri için hizmet alımı ihalesi açacak. Buna göre 70 iş yerinde 10 ay süreyle çalışacak 272 eleman alınacak.

TCDD işçi personel memur alımı

TCDD işçi alımı, 2013 TCDD personel alımı ve 2013 TCDD memur alımı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için belirli zaman aralıklarında tcdd.gov.tr web sitesini takip etmenizi tavsiye ederiz. Başvuru formları yayınladı zaman gerekli bağlantılar da web sayfamızda paylaşılacaktır.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

15 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir