Sponsorlu Bağlantılar

Teşekkür Belgesi Almak İçin Not Ortalaması Kaç Olmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Karnelerin alınması az bir zaman kalmış olmasından dolayı teşekkür almak için not ortalaması kaç olmalı sorusunu soran kişi sayısı bir hayli artmış durumda. Teşekkür belgesi almak için ortalama kaç olmalı diye sizlerde merak ediyorsanız makalemizin devamından teşekkür ortalaması hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Teşekkür almak için ortalamanın kaç olması lazım sorusunu soran kişi sayısı çok olduğu için sizlere örnek teşkil etmesi adına bu soruyu sorulan bir soru üzerinden yanıtlamak istiyoruz. Yayınlayacağımız bu makale sonrasında sorulan soruların düşmesini be takipçilerimizin doğru bilgilere ulaşmasını umut ediyoruz.

Takipçi Sorusu: Teşekkür almak istiyorum ama teşekkür almak için ortalamam kaç olmalı bilmiyorum. İlkokul 6. Sınıf öğrencisiyim. Bana teşekkür belgesi almak için ortalama kaç puan almam gerekir hakkında bilgilendirme yapar mısınız? Teşekkür alıp ailemi gururlandırmak istiyorum. Hepinize çok teşekkür ederim.
Teşekkür belgesi almak için not ortalaması kaç olmalıCevap: Öncelikle eğitim hayatınızın hep başarılarla dolu olmasını temenni ederiz. Teşekkür almak için öncelikle hiçbir dersten kalmamanız gerekmektedir. 100 ortalama değeri üzerinden 70-85 arasında ortalama yapmanız gerekiyor. Ortalamanız 90 dahi olsa eğer bir dersten kaldıysanız teşekkür belgesi alamazsınız. Aklınıza takılan diğer soruları iletişi kısmından bizlere bildiriniz.

Teşekkür not ortalaması hakkında sizlere vereceğimiz bilgiler bunlardan ibarettir. Teşekkür belgesi ile alakalı aklınıza takılanları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


19 Yorum Yapılmış.

 1. seyda diyor ki:

  benm tarıh 5 ,2 ders, cografya 5 2 ders, bden 5 2 ders, dıl anltm 4 2 ders, secmlı dıl anltm 4 2 ders, bılgısyarda ofıs programları 4 4 ders, dın 4 1 ders, kuran 4 2 ders, muhasbe 3 7 ders, ınglızce 3 2 ders ,meslekı gelsım 2 2 ders, kalvye 2 3 ders lıse 2 ye gdıyorum ortalamam 74.58 gelıyo sızce tsk alablır mıyım?

 2. eylül diyor ki:

  türkçem 67 ders saati 6 matematik 49 ders saati 7 sosyal 79 ders saati 3.ingilizce 73 ders saati 3.bilişim 86 ders saati 2.müzik 96 ders saati 1.resim 87 ders saati 1.beden 85 ders saati 2 6. sınıfa gidiyorum teşekkür alabilirmiyim?

 3. aylin diyor ki:

  Karnede 4 tane3 veya 3 tane 3 ve ikitanede 2 olsa teşekkür belgesi alabilirmiyim öncelikle notlarımıda söyliyim türkçe 69 mat 47 sosyal 59 fen 56 beden 100 görsel 90 müzik 100 bilgisayar 85.lütfen vedat abi cvap ver çok merak ediyorum!

  • admin diyor ki:

   Aldığınız derslerin kaç saatlik dersler olduğunu söyleseydeniz size not ortalamasını hesaplayıp bilgi verebilirdik.

 4. denya kutlu diyor ki:

  benim ortalamam 69.68 ne alırım e okul not degiştirme nasıl yapılır onudaa bilmiorum vedat abi hemen yaz ben arabistanda okuyorum burada karneler yarın verileceekkk yani 5 haziran karnemi alacammm

 5. yok diyor ki:

  benim ortalamam 69,85dir emin olmadığım için okula karne almaya bile gitmedim çok üzgünüm arkadaşım getiricek inşallah müjdeli bir haber getirir..

 6. nesrin diyor ki:

  benim ortalamam 69,89 teşekkür alabilirmiyim hemen ulaştırın lütfen acil

  • Vedat diyor ki:

   Nesrincim kusura bakma ama hocalar e okulda ortalama değiştiremez çok üzüldüm sana az puanla kaçırmışsın ama çok istiyonsa sana bi adres werecem:E OKUL NOT DEĞİŞTİRMEYE GİR :orda değiştirirsin benden bukadar bu arada ben türkçe öğretmeniyim adım Vedat

 7. seda nur diyor ki:

  notların kaç olması gerekir?

 8. RODİ ÇELİK diyor ki:

  merhaba ortalamam88.63görünüşte takdir alıyorum ama matematiğim 53 bu bişey değiştirir mi?CVBINIZI BEKLİYORUM LTFEN:)şimdiden tşk ederim

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)