Türk Telekom Telefon Kapatma Dilekçe örneği

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Telefon Kapatma Dilekçe örneği nasıl hazırlanır. Sizlerden sıkça aldığımız sorulardan biriside şüpesiz ki ev telefonunuzu kapatırken istenen dilekçenin nasıl hazırlanacağına dair bilgilerdir. Şimdi sizlere elimizden geldiğinde sabit hat telefonunuzu kapatmak için hazırlamanız gereken dilekçeyi anlatmaya çalışacağız.

Umarım bu dilekçe örneği yeterli olacaktır.

Ekstra sorularınızı iletişim kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Türk Telekom Telefon Kapatma Dilekçe örneği

TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Türk Telekom …………………. il Müdürlüğüne bağlı ………………………………… numaralı sabit telefon abonesiyim.Bu nolu oboneliğimi artık kullanmak istemiyorum ve bu tyelefon hattımın kapatılmasını istemekteyim. Gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Tarih
Ad/Soyad
İmza

A D R E S :

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


9 Yorum Yapılmış.

 1. Servet diyor ki:

  Yurt dışında yaşayan bir arkadaşımın üzerine kayıtlı olan telefonu halen bizler kullanmaktayız. kendisinin Türkiyeye gelmesi gibi bir şey mümkün değil. Biz mevcut hattı kapatıp ve iptal işlemini yaptıktan sonra başka bir numara almak istemekteyiz. Bunun için ne yapılması gerekiyor. Konu hakkında bilginiz varmı ?

 2. nurcan güzel diyor ki:

  zaten
  internet için kullanıyordum

 3. Satılmış Ertürk diyor ki:

  Degerli vatandaşlar sabit telefon hattınızı kapatmakla iş bitmiyor eger hattı tamamen iptal ettirmezseniz sabit hat ücreti işlemeye devam ediyor yıllar sonra icra gelince aklınız başınıza geliyor ama iş işten geçiyor telekom bu konuda dürüst davranmıyor uyanık olun birbirinizi uyarın neden telekomun sayfasında bu konu ile ilgili bir açıklama yok tefonu bağlatırken çok kolay birde iptal ettirin bakalım nasıl süründürüyorlar hile hurda ve desise ile kimse abat olmaz telekom dürüst ol senden kaçan hat iptal ettirenler belki dürüst bir kurum diye geri döner adın çıkacağına canın çıksın derler senin adın çıktı telekom canın çıksada kimsenin umurunda değil artık

 4. Serpil_19 diyor ki:

  Bende doğu hizmetindeyim ama memlekette aylık 12 lira kesiliyor.Dedemlerden kalma numara oldugu için onların hatırasına 12 yıldır ücret ödüyorum.Ne dondurduk ne kapattırdık.1 paket sigara parasına 1 aylık ücrette ödenir. ayda 12 lira için üzüldüğünüze değmez diğer harcamalarınıza baktınızda devede kulak kalıyor.

 5. barış koçak diyor ki:

  interneti ve telefon hattımı tamamen kapatmak için bulunduğum her hangi bi şehirde bu işlemi gerçekleştirebilir miyim ?

 6. Hakan Çelik diyor ki:

  Bu dilekçeyi Fax yada Maille gönderebiliyormuyuz yoksa direk İl Müdürlüğüne gitmemiz gerekli.

 7. yılmaz kuzu diyor ki:

  Türk telekom başıma bela olmuş durumda 2 aydır internetim olmamasına rağmen çatır çatır paramı aldılar. Şimdi kapatmak istiyorum dedim olmaz sözleşmeniz var diyorlar. Mahkemeye başvuracağım.

  • hüseyin akbaş diyor ki:

   arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum derhal notere git ve hattımı kapattırmak istememe rağmen kapatmadınız bundan sonra hiç bir borcu kabul etmiyorum şeklinde ihtarname gönder sesli sistemle kabul ettiysen bu geçersizdir altında imzan olmayan hiç bir anlaşma geçerli değildir

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

18 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)