Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell her yöne 1500 SMS ben yaptım aboneliği nasıl iptal edilir konusuyla alakalı bilgi verdiğimiz makalemize hoş geldiniz. Turkcell Ben Yaptım aboneliğiniz varsa ve mevcut olan bu aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız Ben Yaptım nasıl iptal edilir gelin bir göz atalım.

Turkcell Ben Yaptım Nasıl İptal Edilir

Telefonunuzun mesaj yaz bölümüne gelip IPTAL HY1500SMS,Turkcellilerle 7500SMS paketi için IPTAL BEN7500SMS, 500MB paketi için IPTAL BEN500MB yazıp 2222’ye göndererek istediğin ek paketi/paketleri iptal edebilirsiniz.

Turkcell SMS kampanyalarından birisi olan Ben Yaptım aboneliğinin iptal işlemi bunlardan ibarettir. Bu konuda aklınıza takılanları bilgi paylaşımı yapabilmek adına bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar ben yaptım 500 iptal etme,ben yaptım iptal etme,ben yaptım 500 iptal,ben yaptım 500 nasıl iptal edilir,ben yaptım iptal,ben yaptım 500 paketi nasıl iptal edilir,turkcell ben yaptım 500 iptal etme,turkcell ben yaptım paketi nasıl iptal edilir,ben yaptım paketi nasıl iptal edilir,turkcell ben yaptım iptal etme,ben yaptım paketi iptal,ben yaptim iptal etmek,ben yaptım nasıl iptal edilir,turkcell ben yaptım iptal,turkcell ben yaptım paketi iptali,ben yaptım aboneliği,iptal ben yaptım 500

1 Yorum Yapılmış.

  1. Hamdullah Demirel diyor ki:

    Turkcell faturalı ben yaptım 500 paketi kullanıyorum. iptal edince ne kadar ceza ödeniyor? lütfen mesajı gören ve cevabı bilen gmail ime cevap yazsın.

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


saatlerin anlamları