Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell kalan dakika öğrenme işlemi artık göndereceğiniz SMS’ler ile kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Turkcell kalan dakika sorgulama işleminden yararlanmak isteyen kişilerin büyük bölümü Genç Tarife abonesi olduğundan sizlere özellikle bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Turkcell ailesinde çok sayıda konuşma paketi olduğundan dolayı her konuşma paketine özel kalan dakika öğrenme sorgulaması bulunmaktadır. Makalemize diğer kullanıcıların da denk gelme ihtimalleri olduğundan sizlere diğer sorgulamalar hakkında da bilgi vermeye devam edeceğiz.

Turkcell kullanıcısıysanız öncelikle numaranız Genç Tarife kaydı var mı yok mu onu öğrenelim. Telefonunuzun mesaj yazma bölümüne gelip numaranızı yazın ve 2010’a gönderin. Gelecek bilgilendirme mesajı ile bu tarifeye kaydınızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
turkcell kalan dakika sorgulamaTurkcell Genç Tarife her yöne 2 saat paketi üyesiyseniz *123*58# karakterlerini tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz. Bu işlem için tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Paketi aşmamak adına bu sorgulamayı zaman zaman yapmanızda fayda var.

Turkcell içi 15 dakikası 50 kuruşa indirimli konuşabilme paketi üyesiyseniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Zaman içerisinde Turkcell ailesi yeni konuşma paketleri oluşturacak olursa sizlere bu paketler hakkında bilgi vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji turkcell kalan dakika sorgulama,turkcell kalan dakika öğrenme,turkcell kaç dakikam kaldı,turkcell dakika sorgulama,türkcell bedava dakika sorgulama,turkcell genç tarife kalan dakika sorgulama,turkcell genç tarife dakika sorgulama,turkcell bedava dakika nasıl öğrenilir,turkcell kaç dakika kaldı,genç turkcell kalan dakika sorgulama,turkcell kaç dakika kaldığını öğrenme,turkcell kaç dk kaldığını öğrenme,kaç dakikam kaldı turkcell,turkcell genç tarife sorgulama,turkcell tarife sorgulama,turkcellde kaç dakikam kaldı,turkcell ne kadar dakikam kaldı,turkcell bedava dakika öğrenme,türkcell kaç dakikam kaldığını nasıl ögrenirim,turkcelde kaç dakikam kaldı,turkcell kalan dakika sorgulama ücretsiz,turkcel kaç dakikam kaldı,turkcell kaç dakikam kaldı nasıl öğrenirim,turkcell indirimli dakika sorgulama,turkcell gen tarife,turkcell bedava dk sorgulama,turkcell kaç dk kaldı,turkcell kalan bedava dakika sorgulama,gnctrkcll kalan dakika öğrenme,turkcell bedava konusma sorgulama,turkcell dakika sorgulama nasıl yapılır,turkcell de kaç dakikam kaldı,turkcell bedava dakikalar nasıl öğrenilir,turkcell kaç dakika kaldı öğrenme,türkcell ne kadar dk kaldı nasıl öğrenirsin,turkcell bedava dk öğrenme,turkcell bedava sorgulama,turkcell bedava dakikaları öğrenme,tarife nasıl öğrenilir turkcell,turkcell hediye dakika sorgulama 2012,turkcellde bedava dakika sorgulama,türkcell bedava dakika,turkcell kaç dakika kaldı nasıl öğrenirim,türkcell ben yaptım paketi kaç dakikam kalmış,gnctrkcll olup olmadığını nasıl anlarım,tukcellde kaç dakika,kalan dakikamı nasıl öğrenirim,genç tarife kalan dakika sorgulama,turkcell genç tarife paket bakiye sorgulama,turkcell genç tarife kalan dakika öğrenme

11 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir