Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye Siyasi Haritası, Türkiye Şehir Haritası

Toplamda 81 ilin yer aldığı güncel Türkiye haritası yazımızın devamında yer almaktadır. Takipçilerimizin Türkiye siyasi haritası hakkında bilgi istemesi üzerine yazımızın devamından Türkiye şehir haritasına yer vermek istedik. Gelin Türkiye siyasi haritası nasılmış birlikte göz atalım.

Siyasi harita: Yeryüzünde veya bir kıtada bulunan ülkeleri, bir ülkenin idari bölünüşünü, yerleşim merkezlerini gösteren haritalardır. Bu haritalardan uzunluk ve alan bulmada yararlanılır. Ancak yer şekilleri hakkında bilgi edinilemez.

Türkiye Siyasi Haritası, Türkiye Şehir Haritası

Türkiye siyasi haritası

Haritanın büyük halini görmek için harita üzerine tıklayınız.

Türkiye siyasi haritası ve Türkiye il haritası hakkında sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

türkiye siyasi haritası,siyasi harita,türkiye siyasi haritası ilçeler,trkiye siyasi harita,trkiye siyasi,türkiye siyasi harita,trkiye haritas ilelerle,türkiye ilçeler haritası,türkiye haritası siyasi ilçeler,turkiye şehirler haritası,türkiye il ve ilçeleri siyasi haritası,interaktif türkiye siyasi haritasında şehirleri işaretlemek farklı renklendirmek istiyorumZorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)