Ümit Kantarcılar Kimdir? Vikipedi Kaç Yaşında Boyu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ümit Kantarcılar hayatı, kaç yaşında, Ümit Kantarcılar vikipedi, nereli ve Ümit Kantarcılar biyografi bilgileri ünlü oyuncunun sunuculuk sektörüne el atıp kızlar ve anneleri adlı yarışma programını sunmaya başlamış olmasından dolayı hazırlanmıştır. Ümit Kantarcılar sunuculuk yanından çok oyunculuk yanıyla tanınan bir isim olsa da sunuculuk alanındaki başarısı da takdire şayandır. Yakışıklılığı sayesinde genç kızların sevgilisi haline gelen başarılı oyuncuyu gelen daha yakından tanıyalım.

Ümit Kantarcılar doğum tarihi 1987’dir. Antalya ilinde dünyaya gelen oyuncu mesleğinde daha aktif olabilmek adına uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşıyor. Küçük yaşlarda oyuncu olmaya karar veren Ümit Bey henüz lise sıralarındayken oyunculuk eğitimi almaya başladı. Kendisini daha da geliştirmek adına Müjdat Gezen konservatuarına gitti ve buradan başarılı bir şekilde mezun oldu. 1.80 boylarında olan Ümit Kantarcılar Beye meslek hayatında başarılar dileriz.

ümit kantarcılar

ümit kantarcılar

ümit kantarcılar

Ümit Kantarcılar Ben Eskiden Küçüktüm, İçimdeki Timsah, İki İleri Bir Geri, Turkcell Reklamı, Düdüklüde Kıymalı Bamya, Midirfillik, Sahte Kahramanlar, Kabare Yarışmalar, Artiz Mektebi, Hayat Türküsü ve İki Aile adlı projelerde rol almıştır. Ümit Kantarcılar kimdir hususunda bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

13 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)