Uşak iş ilanları | Uşak İş İmkanları | Uşak iş Arama 2012

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Uşak iş ilanları genel olarak Uşak ilinde bulunan sanayi kuruluşlarının talepleri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Uşak ilinde bulunan başlıca fabrikalar ise şöyle: Uşak Şeker Fabrikası (1926), Uşak Yem Fabrikası, Uşak Mermer Sanayi ve Madencilik A.Ş., Besiciler Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Uşak Elektro Porselen A.Ş., Hitit Seramik Fabrikası, Radyatör imal eden Nip-El A.Ş., Emaye Gıda Tarım Ürünleri A.Ş., Makine Sanayi Ticaret A.Ş., alüminyum sülfat üreten Kimya Sanayi Ticaret A.Ş., Dülgeroğlu Pelüş Battaniye Fabrikası başta olmak üzere çok sayıda battaniye fabrikası, un fabrikaları, çimento fabrikası ve 5 tuğla ve kiremit fabrikası, Yeni Tabakhane’de ve Çanlı Tabakhane sitelerinde birçok deri fabrikaları bulunuyor. Bu sayfada Uşak iş ilanlarını ve Uşak eleman arayan firmaları görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ücretsiz olarak Uşak iş ilanı bırakabilirsiniz. Genel olarak işsizliğin artmasıyla birlikte Uşak gençleri de işsizlikle mücadele etmekte. Bundan ötürü Uşaklı gençlere bir nebzede faydamız olabilmesi adına Uşak da bulunan açık iş ilanları nelerdir hususunda elimizden geldiğince sizleri yönlendirmeye çalışacağız.

Uşak eleman ilanlarına dair bilgilere aşağıdaki bağlantıyı adres satırına yapıştırarak ulaşmanız mümkün.

yenibiris.com/IsIlanlari/Ilanlar.aspx?City=78

İş seçimi yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca Uşak işkur iş ilanları size çok yardımcı olacaktır. Uşak işkur iş ilanlarına bakmanız için işkur sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Yeni işinizin şimdiden hayırlı olmasını temenni ederiz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


3 Yorum Yapılmış.

  1. ibrahim diyor ki:

    uşak merkezde oturuyorum işsizim iş arıyorum yş 35 by 180 acil

  2. yunus diyor ki:

    uşakta yaşıyorum her türlü iş yaparım mesayiye kalırım

  3. hamit kızgın diyor ki:

    Uşak ilinde yaşıyorum ve 32 yaşındayım. Yaklaşık 8 yıldır şoförlük yapıyorum. özel güvenlik sertifikamda bulunmakta. iş bulmam gerekiyor. İlgilenenlerin usakli_3090@hotmail adresine mail atmasını rica ediyorum.

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)