Sponsorlu Bağlantılar

Yalova Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası

Yalova devlet hastanesi randevu alma numarası ve Yalova devlet hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Yalova devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Yalova devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Yalova devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

YALOVA ilimizde bulunan en önemli devlet hastanesidir. hastane hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Randevu Alma

Hastane Adı: Yalova Devlet Hastanesi

Telefon: (0226) 811 52 00

Faks: (0226) 811 52 30

Adres: Yalova Merkez-Yalova

İl: Yalova

İlçe: Yalova Merkez

Web Adres: yalovadevlethastanesi.gov.tr

Yalova Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Yalova Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

ALO 182 Randevu Alma Sistemi

Devlet hastanesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız iş alımları ve iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları merkeziyle görüşmeniz gerekmektedir. Hastaneler memuriyet dışında alınan personelleri taşeron bünyesinde çalıştırmaktadır. Eğer herhangi bir puanınız yok ise taşeron şirketlerle görüşebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

yalova devlet hastanesi e randevu1 Yorum Yapılmış.

  1. selin hırçın diyor ki:

    ben size bir şey soracaktım benim göz torbamın hizasında iz var çocukken salıncak girmişti iz kaldı onu kapattırmak istiyorum yaş sorunmu ve maliyeti ne kadarı bulur ?

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)