Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılbaşında İstanbul’a kar yağacak mı konusu yeni yılı bembeyaz örtüye bürünmüş İstanbul ilinde geçirmek isteyen kişilerin merak ettikleri arasında yer almaktadır. 2014 yeni yılda kar yağacak mı konusu hakkında sizlere doğru bilgiler vermek adına hava tahmin raporu konusunda uzmanlaşmış kişilerden bilgi aldık ve bu bilgileri sizlerle paylaşmaya karar verdik.

2014 kar ne zaman yağacak sorusunu sorduğumuz Metalorji yetkilileri yılbaşında birçok yerde kar yağacağını söyledi. Yılbaşında yani yeni yılda batı Akdeniz ve Ege kıyılarında şiddetli yağış görülecek. Afyon ve burdur illerinde kar yağışı beklenmekte. Yurdun büyük bölümüne ise sağnak yağmur egemen olacak. İstanbul ilinde ise yaşanan rüzgarların devam etmesi durumunda kar bulutlarının geleceğinden dolayı kar yağması beklenmektedir.

Yağışların Güney Ege ile Batı Akdeniz kıyılarında kuvvetli olmak üzere, kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu’da yağmur ve sağanak, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve zamanla kar şeklinde olması bekleniyor.
İstanbul-Kar-Manzarası
İstanbul ilinde yaşıyorsanız ve karlı günlerin özlemini çekiyorsanız İstanbul kar manzarası resimleri bağlantısından bir nebzede olsa özleminizi giderebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Hava Durumu

4 Yorum Yapılmış.

 1. atacan diyor ki:

  kar istanbula ne zaman yagıcak hasretle bekliyoruz cevabınızı sabırla bekliyoruz

  • admin diyor ki:

   Hava durumu uzmanların 1 hafta içerisinde İstanbul iline kar yağmasını beklediklerini dile getirdi. Yeni yıl gecesi büyük ihtimalle istanbul ilinde kar yağmış olacak. Bir gelişme olması durumunda sizlere bilgi vereceğiz.

 2. begüm küçük diyor ki:

  Millet hadi gözünüz aydın yarın istanbula kar yağacak. Bu habere çok sevindim temin televizyondan duydum.

  • admin diyor ki:

   Evet sizinde belirttiğiniz gibi televizyon ekranlarından yılbaşında kar yağacağı açıklandı. Eğer kar şiddetli olursa okullar tatil olacaktır. İlerleyen günlerde sizlere bu konu hakkında da bilgi vereceğiz.

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir