Sponsorlu Bağlantılar

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yenimahalle Devlet Hastanesi randevu alma ve Yenimahalle Devlet Hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Yenimahalle Devlet Hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Yenimahalle Devlet Hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Yenimahalle Devlet Hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

Randevu Alma

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Adres: Yeni Batı Mah.2026.Cad. Batıkent Yenimahalle/ANKARA
Telefon: 0312 587 20 00
Fax: 0312 587 24 37

İnternetten randevu almak için RANDEVU bağlantısını tıklayın.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Laboratuar Sonuçları

Yenimahalle Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

ALO 182 Randevu Alma Sistemi

Devlet hastanesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız iş alımları ve iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları merkeziyle görüşmeniz gerekmektedir. Hastaneler memuriyet dışında alınan personelleri taşeron bünyesinde çalıştırmaktadır. Eğer herhangi bir puanınız yok ise taşeron şirketlerle görüşebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılarZorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

11 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)