Sponsorlu Bağlantılar

Yozgat Bozok Devlet Hastanesi Randevu Alma Numarası

Yozgat Bozok devlet hastanesi randevu alma numarası ve Yozgat Bozok devlet hastanesi telefon numarası konulu makalemize hoş geldiniz. Şehir halkına hizmet veren en önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Yozgat Bozok devlet hastanesi hakkındaki detaylı bilgi yazımızın devamında yer almaktadır. Çok sayıdaki poliklinikleri ve dinamik doktor kadrosuyla hizmet veren Yozgat Bozok devlet hastanesi bölge halkına şifa dağıtan bir merkez haline gelmiş durumda. Gelişen teknolojiye ayak uyduran hastane son teknolojik donanıma sahip olan cihazlarla donatılmış durumdadır. Yazımızın devamından ilgili hastane hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz mümkün. Yozgat Bozok devlet hastanesinden en büyük kolaylık olarak istediğiniz branş, doktor, poliklinik ve muayene saatine online olarak randevu alabilirsiniz.

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yalnızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi ya da telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir.

Yozgat bozok devlet hastanesi uzun yıllardan beri bölge halkına sağlık hizmeti veren devlet hastanelerimizden birisidir. Yazımızın devamından bozok devlet hastanesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Randevu Alma

Hastane Adı: Yozgat Bozok Devlet Hastanesi

Telefon: (0354) 212 27 42

Faks: (0354) 217 76 60

Adres: Yozgat Merkez-Zonguldak

İl: Yozgat

İlçe: Yozgat Merkez

Yozgat Bozok Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Yozgat Bozok Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarına Buradan ulaşabilirsiniz.

Yozgat Bozok Devlet Hastanesi Yol Haritası


Daha Büyük Görüntüle

ALO 182 Randevu Alma Sistemi

Devlet hastanesinde personel olarak çalışmak istiyorsanız iş alımları ve iş başvurusu için hastanenin insan kaynakları merkeziyle görüşmeniz gerekmektedir. Hastaneler memuriyet dışında alınan personelleri taşeron bünyesinde çalıştırmaktadır. Eğer herhangi bir puanınız yok ise taşeron şirketlerle görüşebilirsiniz.
Sponsorlu bağlantılar

yozgat bozok araştırma hastanesi randevu alma,yozgat araştırma hastanesi randevuZorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)