Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek bel pantolonlar özellikle uzun bacaklara sahip olan bayanların tercih ettiği pantolon modelleri arasında yer almaktadır. Yüksel bel pantolon modelleri yaklaşık olarak 3 yıldan beri en popüler pantolonlar arasında yer almaya devam ediyor.

Fiziki yapınıza güvenen bir bayansanız kesinlikle gardırobunuzda 1 adet dahi olsa yüksek bel pantolon olmalıdır. Kısa boylu bir bayansanız ilgili pantolon boyunuzun kısa olduğunu ön plana çıkaracağından bu tarz pantolon modellerinden uzak durmanızda fayda var.

Yüksek bel pantolon modelleri bayanların büyük ilgi gösterdiği ürünler arasında yer aldığı için bu ürünler neredeyse her mağazanın vitrinini süslemektedir. İlgili ürünlere piyasadaki mağazalardan ulaşmanız mümkün.

Bu ürünler 100-600 TL arasındaki rakamlara satışa sunuluyor. Ekonominiz bunları almaya imkan vermiyorsa el becerileriniz doğrultusunda kendi pantolonunuzu kendiniz dikebilirsiniz. Ayrıca terzilerin daha düşük fiyatlara ilgili ürünleri diktiği de bilinmektedir.

Yüksek bel pantolonlar genelde tişörtler ile kombin edilmektedir. Aldığınız pantolonun rengine uygun olan kısa bir tişört alarak güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Yüksek Bel Pantolon ModelleriYüksek bel pantolon modelleri genel manada bu şekildedir. Piyasa analizi yaparak kendinize uygun modeli seçmeniz mümkün.

Sponsorlu bağlantılar
Kategori: Moda

1 Yorum Yapılmış.

  1. hatun diyor ki:

    yüksek bel pantolon almak istiorum ama hiçbiyerde bulamıorum bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

12 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Şehirlerin Nesi Meşhur Şehir İsimleri Nereden Geliyor
Hastane Randevu Alma Türkiyedeki Tüm Hastaneler
Saatlerin Anlamları Bayrağımızın Rengi Şekli
Askerlik Yeri Sorgulama Yecüc Mecüc Nedir