Zahide Yetiş Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Kaç Vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Zahide Yetiş kiminle evleniyor,  kaç yaşında, Zahide Yetiş vikipedi, nereli ve Zahide Yetiş biyografi bilgileri toplumsal olaylara yakınlığı ile tanınan Zahide Hanımın hayranlarına bilgi vermek adına hazırlandı. Zahide Yetiş eşi kim soruları sorulduğu için sizlere ünlü isimhakkında bilgi vereceğiz.

Zahide Yetiş, program sunuculuğu yapan bayan spikerdir. Zahide Yetiş aslında çok yönlü bir spikerdir. Spikerlik dışında birçok şeylerde uğraşmış ve bu alanlarda da başarıyı yakalamış olan bir isimdir. Zahide Yetiş güzelliğiyle herkesi büyülediği gibi spikerlik yaşamında da göstermiş olduğu performansla göz doldurmaktadır. Zahide Yetiş hayranları tarafından Zahide Yetiş nereli ve Zahide Yetiş kaç yaşında gibi sorular sorulduğu için sizlere Zahide Yetiş biyografi bilgilerini sunmak istedik. Zahide Yetiş kimdir diye merak ediyorsanız ilgili bayan spiker hakkında detaylı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Zahide Yetiş Kimdir?

Zahide Yetiş doğum tarihi 1979’dur. Avusturya ülkesinin Viyana kentinde doğmuş Zahide Hanım uzun zamandan buyana İstanbul ilinde hayatını sürüyor. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Kolejinde tamamladıktan sonrasında 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun oldu. Küçük yaşlarda TRT bünyesinde belgesel seslendirmeye başlayarak televizyonculuk hayatına giriş yapmıştır. Radyo haber spikerliği ve metin yazarlığı yapmış oldu.Popüler hayata belgesel seslendirerek başlamış olmasından ötürü fazlaca sayıda kent tanıtım programı yapmış oldu. Uzun zaman doktorum programında da sunuculuk yaptıktan sonrasında çağımızda Zahideyle yetiş hayata isimli proramda sunuculuk yapmaktadır. Ünlü sunucuya meslek yaşamında başarılar diliyoruz. Ünlü sunucu 1.70 boylarında ve 58 kilo ağırlığındadır.

Zahide Yetiş Resimleri

Zahide Yetiş Fotoğraf Galerisi

Zahide Yetiş Fotoğraf Galerisi

Zahide Yetiş kimdir konusunda elimizde olan bilgiler bu şekildedir. Sizlerde Zahide Yetiş hakkında bildiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Zahide Yetiş Hanımefendinin kiminle evleneceğine dair çeşitli söylentiler bulunmaktadır. Bu konuda sizlerin ekstra bildikleriniz varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Bu Konu Hakkında Hemen Soru Sormak ya da Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Bu Makeleyi Yararlı Bulduysanız Aşağıda Yer Alan Butonları Kullanarak Paylaşabilirsiniz...!
FaceBook Paylaş


7 Yorum Yapılmış.

 1. zehra diyor ki:

  zahide 58 kilo olamaz abartmayın göz var nizan var ama güzel bir bayan

 2. leyla diyor ki:

  Zahide Yetiş çok güzel bir kadın ve çok iyi bir insan. Merhametli vicdanli.Çok güzel Türkçesi ile sunuculuğu harika. Boyunun 1.74 olduğunu tv de söyledi.Kilosu 70 lerde olmalı.Fakat insanların kilosu boyu neden ilgilendirir? ;))

 3. sude diyor ki:

  Zahide Yetiş 58 kilo olamaz 70 kilo olduğunu söyledi kendisi hem balık etli bir kadın görünüşünden de belli 1.70 boya 58 kilo bir bata

 4. sudenaz şimşek diyor ki:

  zahide yetişe aşığım

 5. neslihan özdemir diyor ki:

  zahide yetişten özür dilerim o değilmiş yanlış biliyormuşum

 6. neslihan özdemir diyor ki:

  zahide yetiş 1979 doğumlu olmaz neden mi? ben 1981 doğumluyum ve benim ilkokul çağlarımda susam sokağı oynardı eğitici bir programdı ve zahide yetiş orada yetişkindi arşivlere bakarsanız farkedersiniz

  • tarık diyor ki:

   zahide abla benim facede var ve sohbetimizde var 65 kilolarında 32 yaşındadır

Zorunlu

Zorunlu, Gizli Tutulacak

12 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)